Oyunlarımız

OZ DİYARI

Klasik hikayeden uyarladığımız müzikal oyunumuzda baş kahramanımız Dorothy’nin yolu bir fırtına yüzünden Oz Diyarına düşer. Evine dönmeye çalışan Dorothy, Oz büyücüsünü bulmak zorundadır. Bu sırada Teneke Adamı Korkuluk ve Aslan ile macera dolu bir serüvene sürüklenirler. 40 dakika süren müzikli çocuk oyunumuz cesaretin, iyi kalpli olmanın ve arkadaşlığın önemini anlatıyor.

damga kopya

OKUL BİZİM YUVAMIZ

Okulun ilk günüdür. Büyük bir heyecanla okula gidecek arkadaşlar yaramazla karşılaşır. Yaramaz okula gitmek istemez. Çünkü sayı sayarken karıştırmaktadır. Öğretmeninden ve arkadaşlarından çekinir . Fakat diğer arkadaşlarımız yaramaza şarkılarla yanıldığını anlatır ve okulun önemini gösterir. 30 dakika süren eğitici müzikli çocuk oyunumuz özgüvenli olmanın önemini anlatıyor.

damga kopya

Bremen Mızıkacıları

Klasik hikayeden uyarlanan müzikli çocuk oyunumuz izleyicilerimizi Bremen’e eşek, kedi, köpek ve horozun yaşadığı diyara götürüyor. Oyun çocuklarımıza hayvan sevgisini aşılarken aynı zamanda hayallerin peşinde koşmanın önemini anlatıyor. Oyunun süresi 45 dakikadır.

damga kopya

Oyunlarımız; Klinik Psikolog, Çocuk ve Ergen Terapisti Hatice Karatepe tarafından çocukların bilişsel, duygusal ve sosyal gelişimleri ışığında incelenmiş, gerekli revizyonlar yapılmış ve sahnelenmesinin uygun olduğuna kanaat getirilmiştir.